DÜNYADA KORONOVİRÜSE ÖNLEM AMAÇLI KULLANILAN AERIASHIELD By MOSKITO FREE TÜRKİYE’DE

Negatif iyon salınımı ile bütün bakteri ve virüsleri (Covid-19 Dahil) öldürme özelliğine sahip olan Aeriashield by Moskito Free artık Türkiye’de. 137 yıllık dünyanın en gelişmiş mikrobiyoloji laboratuvarlarına sahip olan Pasteur Enstitüsü onayını almış tek ürün olan Aeriashield, havadaki ve yüzeydeki korona virüsü � oranında öldürüyor. Piyasada muadili olarak adlandırılan birçok üründen daha büyük etki alanına sahip olmasının yanı sıra, hiçbir kimyasal ve zararlı madde içermemektedir. Yaymış olduğu patentli geliştirilmiş negatif iyonlar sayesinde yalnızca korona virüsten değil aynı zamanda grip, influenza, rota virüs gibi virüslerin de havadan ve yüzden bulaşmasını engellemektedir. Ayrıca negatif iyon teknolojisi, stresi azaltması, insanların yaşam kalitesinin arttırması ile de dikkat çekmektedir. Sahip olduğu patentli teknolojisi ile dünyada birçok ülkede kullanılan Aeriashield by Moskito Free, LoncaMed güvencesi ile artık Türkiye’de yerini aldı.

Virüsleri Öldürmesinin Yanı Sıra Kronik Astım ve Toz Alerjisinde de Etkili Çözümler Sunuyor!

Havada ve yüzeyde bulunan mikropları öldüren Aeriashield , bulaşıcı hastalık taşıyan bakteri, virüs, sivrisinek ve haşerelerden de koruması özelliği ile dikkat çekiyor. Yaydığı negatif iyonlar ile stres ve strese bağlı rahatsızlıklara da iyi geldiği tespit edilen ürün, içerisinde hiçbir kimyasal ve zararlı madde bulundurmuyor. Aeriashield, ortam havasını temizlemesinin yanı sıra, kötü kokuları da engelliyor ve solunum yolu rahatsızlıklarına, kronik astım ve toz alerjisine de iyi geliyor.

AERİASHİELD ’ın Etki Alanları Nelerdir?

Negatif iyon salınımı ile mikropların havada ve yüzeyde etki alanını yok eden cihaz, iki ayrı boyutu ile özellikle kapalı alanlarda temiz hava ve temiz yüzey etkisi yaratmaktadır.  Seyahat (Travel) boyu olarak adlandırılan boyunda veya yakanızda taşınabilir Aeriashield, 5 m2 alan içerisinde temiz hava ve yüzey etkisi sağlamaktadır. Aile boyu olarak kullanılan cihaz ise 15 m2 alan içerisinde etkilidir. Çocuk odalarında kullanılabilen negatif iyon teknolojisi aynı zamanda hamilelerin ve yaşlıların da kullanımı için uygundur. Kimyasal kalıntı oluşturmayan cihaz, bir elektrotun ortamdaki oksijene etki etmesi ve kontrollü elektrik voltajını sağlaması ile çalışıyor. Bu şekilde negatif iyon üreterek de antiviral ve antibakteriyel etkiye sahip oluyor. Aeriashield ’in havaya ilettiği negatif iyonlar, pozitif iyona sahip bakteri ve virüslerin yağ katmanını parçalayarak öldürmektedir. 

 

 

Pasteur Enstitüsü Nedir?

1887 yılında Louis Pasteur tarafından kurulan Pasteur Enstitüsü dünyanın en büyük mikrobiyoloji laboratuvarı olarak bilinmektedir. 1983 yılında AIDS hastalığına neden olan HIV virüsünü ilk kez izole eden merkez olarak da bilinen Pasteur Enstitüsü, uzun yıllardır difteri, tetenos, tüberküloz, çocuk felci, grip, sarıhurma ve veba gibi bazı öldürücü olan hastalıkları kontrol etmek için tıp bilimindeki araştırma ve keşiflerden sorumlu olarak çalışmalar sürdürmüştür.  1908 yılından bu yana, sekiz Pasteur Enstitüsü araştırmacısı bilim adamı çalışmalarıyla Nobel Fizyoloji veya Tıp Ödülü kazanmıştır. Pasteur Enstitü’sü dünyada mikrobiyoloji alanından en büyük onay merkezi olarak kabul edilmektedir. Dünyanın en büyük mikrobiyoloji bilim laboratuvarı olma özelliğine de sahip olan Pasteur, dünyada önder olarak kabul edilmektedir.